Catalogussen bestellensc
Team toerismebureau
Team toerismebureau
Team toerismebureau
Ons team
Van het Toerismebureau sinds mei 1978

Werkgebieden
- Medewerkers/personeel
- Balans/begroting/statistiek
- Mobiliteit
- Lokale ontwikkeling/productontwikkeling
- Coördinatie/netwerk
- Beheer

Kantoortijden
Van 8 tot 12.30 en van 15.30 tot 19 uur

Contact
franz@schenna.com
franz-innerhofer-schenna
Andreas Dosser
Bij het toerismebureau sinds januari 1994

Werkgebieden
- Adjunct-directeur
- Evenementen
- Redactie van de gastenkrant
- Reisbureau
- Klachten
- Informatie
- Dorpsverenigingen

Kantoortijden
Van 8 tot 12:15 uur en van 15:30 tot 19 uur

Contact
andreas@schenna.com
andreas-dosser-schenna
Manuela Pircher
Bij het toerismebureau sinds maart 1985

Werkgebieden
- Reisbureau "Sonne"
- Reisboekingen
- Zonnetrein
- Chartervluchten
- Informatie

Kantoortijden
van 9:30 tot 14:00 uur

Contact
manuela@schenna.com
manuela-pircher-schenna
Tanja Egger
Bij het toerismebureau sinds maart 2001

Werkgebieden
- Directieassistente
- Evenementen
- Evenementen marketing
- Marketing
- Pers
- Documenten om af te drukken
- Productontwikkeling

Kantoortijden
van 8:30 tot 13:30 uur

Contact
tanja@schenna.com
tanja-egger-schenna
Cornelia Reiterer
Bij het toerismebureau sinds juli 2003 

Werkgebieden
- Marketing
- Pers
- Productontwikkeling
- Projecten

Kantoortijden
Maandag, woensdag en donderdag van 8:00 tot 12:15. Dinsdag van 8:00 tot 15:30

Contact
cornelia@schenna.com
cornelia-reiterer-schenna
Heidi Kaserer
Bij het toerismebureau sinds maart 2004

Werkgebieden
- Mobil Cards
- Documenten om af te drukken
- Informatie

Kantoortijden
Maandag, dinsdag en zaterdag van 8:00 tot 12:00. Woensdag, donderdag en vrijdag van 14:00 tot 18:00

Contact
heidi@schenna.com
heidi-kasererer-schenna
Verena Unterthurner
Bij het toerismebureau sinds februari 2010.
Is met zwangerschapsverlof

Werkgebieden
- Informatie
- Aanvragenbehandeling
- Postverzending
- Annuleringsverzekering
- Gastenonthaal
- Gegevensbijwerking
verena-unterthurner-schenna
Martin Rupp
Bij het toerismebureau sinds juni 2010

Werkgebieden
- Internet en sociale media
- Grafische elementen
- Online marketing
- Elektronische dataverwerking/techniek
- Statistiek
- Verrekening
- Gegevensbijwerking

Kantoortijden
van 9 tot 17 uur

Contact
martin@schenna.com
martin-rupp-schenna
Sara Turra
Bij het toerismebureau sinds juli 2016.

Werkgebieden
- Informatie
- Aanvragenbehandeling
- Postverzending
- Gastenonthaal
- Gegevensbijwerking

Kantoortijden
Van 9 tot 13 en van 15 tot 18:30 uur

Contact
sara@schenna.com
sara-turra-schenna
Sophie Regele
Bij het toerismebureau sinds maart 2018.

Werkgebieden
- Informatie
- Aanvragenbehandeling
- Postverzending
- Gastenonthaal
- Gegevensbijwerking
- Social Media

Kantoortijden
Van 9 tot 13 en van 15 tot 18:30 uur

Contact
sophie@schenna.com
sophie-regele-schenna
Boek je vakantie in Scena
Plan nu vrijblijvend uw droomvakantie
Was de inhoud nuttig voor u?
Hartelijk dank voor uw feedback!
Dank u!