Veranstaltungen Weer Webcams
Team toerismebureau
Team toerismebureau
Team toerismebureau
Franz Innerhofer - Bedrijfsleider
Van het Toerismebureau sinds mei 1978

Werkgebieden
- Medewerkers/personeel
- Balans/begroting/statistiek
- Mobiliteit
- Lokale ontwikkeling/coördinatie/productontwikkeling/netwerk
- Beheer

Kantoortijden
Van 8 tot 12.30 en van 15.30 tot 19 uur

Contact
E-Mail: franz@schenna.com


Andreas Dosser
Bij het toerismebureau sinds januari 1994

Werkgebieden
- Adjunct-directeur
- Evenementen
- Redactie van de gastenkrant
- Reisbureau
- Klachten
- Informatie
- Dorpsverenigingen

Kantoortijden
Van 8 tot 12:15 uur en van 15:30 tot 19 uur

Contact
E-Mail: andreas@schenna.com


Manuela Pircher
Bij het toerismebureau sinds maart 1985

Werkgebieden
- Reisboekingen
- Zonnetrein
- Chartervluchten
- Informatie

Kantoortijden
van 9:30 tot 14:00 uur

Contact
E-Mail: manuela@schenna.com


Tanja Egger
Bij het toerismebureau sinds maart 2001

Werkgebieden
- Directieassistente
- Evenementen
- Evenementen marketing
- Marketing
- Pers
- Documenten om af te drukken
- Productontwikkeling

Kantoortijden
van 8:30 tot 13:30 uur

Contact
E-Mail: tanja@schenna.com


Cornelia Reiterer
Bij het toerismebureau sinds juli 2003 
Is met zwangerschapsverlof

Werkgebieden
- Marketing
- Pers
- Documenten om af te drukken
- Beurzen
- Productontwikkeling
- Projecten


Heidi Kaserer
Bij het toerismebureau sinds maart 2004

Werkgebieden
- Mobil Cards
- Documenten om af te drukken
- Informatie

Kantoortijden
Maandag, dinsdag en zaterdag van 8:00 tot 12:00. Woensdag, donderdag en vrijdag van 14.00 tot 18.00

Contact
E-Mail: heidi@schenna.com


Verena Unterthurner
Bij het toerismebureau sinds februari 2010.
Is met zwangerschapsverlof

Werkgebieden
- Informatie
- Aanvragenbehandeling
- Postverzending
- Annuleringsverzekering
- Gastenonthaal
- Gegevensbijwerking


Martin Rupp
Bij het toerismebureau sinds juni 2010

Werkgebieden
- Internet en sociale media
- Grafische elementen
- Online marketing
- Elektronische dataverwerking/techniek
- Statistiek
- Verrekening
- Gegevensbijwerking

Kantoortijden
van 9 tot 17 uur

Contact
E-Mail: martin@schenna.com


Julia Zuech
Bij het toerismebureau sinds maart 2016

Werkgebieden
- Marketing
- Pers
- Documenten om af te drukken
- Beurzen
- Productontwikkeling
- Projecten

Kantoortijden
Van 9 tot 17 uur

Contact
E-Mail: julia@schenna.com


Sara Turra
Bij het toerismebureau sinds juli 2016.

Werkgebieden
- Informatie
- Aanvragenbehandeling
- Postverzending
- Gastenonthaal
- Gegevensbijwerking

Kantoortijden
Van 9 tot 13 en van 15 tot 18.30 uur

Contact
E-Mail: sara@schenna.com


Sophie Regele
Bij het toerismebureau sinds maart 2018.

Werkgebieden
- Informatie
- Aanvragenbehandeling
- Postverzending
- Gastenonthaal
- Gegevensbijwerking

Kantoortijden
Van 9 tot 13 en van 15 tot 18.30 uur

Contact
E-Mail: sophie@schenna.com
Boek je vakantie in Scena
Plan nu vrijblijvend uw droomvakantie